Årshjul

Vennesla Turnforening

Årshjul  2020

For tidspunkt og sted, se også kalenderen nederst på siden.

Januar

  • Styremøte
  • Oppstart uke 2
  • 10-11 januar – Sikringskurs 1, Trampett
  • 12 januar - Medtrenerkurs
  • 25-26 januar - Winter Open – Cheer Senior GS

Februar

  • 8-9 februar Treningshelg – Cheer Senior (dato kommer)
  • 11 februar – Styremøte

Mars

  • 7-8 mars- Treningshelg- Cheer Senior
  • 10 mars - Årsmøte
  • 21-22 mars – NM helgen - Cheer
  • 29 mars – Treningssøndag i Turnfabrikken - Kun de som skal på Barneturnstevne – påmelding på Spond

April

  • 24 april- Alternativ treningsdag før Barneturnstevne
  • 25-26 april – Barneturnstevne i Vennesla

Mai

  • 17 mai (alle lag deltar i folketoget kl. 16.00 i Vennesla) Avlyst
  • Barnas dag, dato kommer. Avlyst
  • Siste treninger før sommeren uke 22

Juni

  • Felles avslutning i uke 23, dato kommer. Avlyst
  • 9 juni - Styremøte

August

  • 17 august - Styremøte
  • 18 august - Trenermøte
  • uke 35 - oppstart
  • 25 august -Trenermøte smittevern-forberedelser

September

  • 5 september - deltakelse kretsting
  • 21 september - Styremøte
  • Trenersamling Cheerleading i Oslo (avlyst)
  • 23 september - deltakelse årsmøte i Bingo Sør
  • Uke 40 - Høstferie

Oktober

  • Uke 40 - Høstferie
  • Uke 41-44 - Kakeboks-salg
  • 19 oktober- Trenermøte kl. 19.00
  • 20 oktober - Styremøte kl. 18.00

November 

  • Norwegian Open (avlyst)
  • 8 november - Førstehjelpskurs for trenere kl. 12.00
  • 16 november - Styremøte kl. 18.00


Desember

  • 11- 12 desember - Juleshow, mer informasjon kommer
  • 14 desember - Styremøte
  • Uke 51 - Juleavslutninger partivis
  • Uke 52 - Juleferie

Januar

  • Uke 2 - Oppstart
Faste tider
Cheer Peewee
Mandag
kl. 17:30 - 18:45 Turnfabrikken
Cheer Junior
Mandag
kl. 18:45 - 20:00 Turnfabrikken
Cheer senior
Mandag
kl. 20:00 - 21:30 Turnfabrikken
Cheer Senior
Onsdag
kl. 19:30 - 21:30 Venneslahallen
Frittstående
Fredag
kl. 16:00 - 18:00 Turnfabrikken
Gymlek 3-5 år
Mandag
kl. 16:15 - 17:30 Turnfabrikken
GymX
Tirsdag Onsdag Torsdag
kl. 20:00 - 21:00 Turnfabrikken
Rytmisk Gymnastikk (RG)
Onsdag
kl. 16:15 - 17:30 Turnfabrikken
Troppsgymnastikk
Tirsdag Torsdag
kl. 16:15 - 17:30 Turnfabrikken
Troppsgymnastikk
Tirsdag Torsdag
kl. 17:30 - 18:45 Turnfabrikken
Troppsturn/konkurranseturn
Tirsdag Torsdag
kl. 18:45 - 20:00 Turnfabrikken
Turn Parkour Junior
Onsdag
kl. 17:30 - 18:45 Turnfabrikken
Turn Parkour Senior
Onsdag
kl. 18:45 - 20:00 Turnfabrikken